• Kategorie
  • Szukaj
  • Cyrkle

Cyrkle szkolne – metalowe, na ołówek – Sklep ELPAT

Pamiętasz pewnie lekcje matematyki z geometrii, gdzie obowiązkiem każdego ucznia było posiadanie potrzebnych przyborów do rysowania figur. Oprócz linijki, ekierki i kątomierza z pewnością przyda się cyrkiel, bez którego nie narysujesz idealnego okręgu albo trójkąta równobocznego. Dobry cyrkiel szkolny to podstawa wyposażenia każdego ucznia. Nie warto więc oszczędzać na tym sprzęcie.

Dobre cyrkle szkolne

Na początek wystarczy zwykły, plastikowy cyrkiel, którym łatwo będzie się posługiwałTakie znajdziesz w księgarni internetowej ELPAT. Ten funkcjonalny przyrząd do kreślenia i odmierzania odcinków kupisz za niewielkie pieniądze. Dla mniejszych uczniów polecamy cyrkiel na ołówek. Szybko i sprawnie wyreguluje sobie jego wysokość. Jest lekki i poręczny. Innym rozwiązaniem jest cyrkiel metalowy. Sprawdzi się nieco starszym uczniom. Jest cięższy i z reguły ma dołączony specjalny rysik.

Zestawy cyrkli szkolnych

Praktycznym rozwiązaniem będzie kupno zestawu, w którego skład wchodzą dodatkowe igły, grafity oraz inne praktyczne akcesoria. Często znaleźć można także zerownik, który idealnie sprawdza się do najmniejszych rysunków. Wszystko zapakowane w małe pudełko, które bez problemu zmieścisz w piórniku. Każdy zestaw w księgarni internetowej ELPAT dostaniesz w atrakcyjnej cenie.

Kiedy już skompletujesz wszystkie przybory szkolne, takie jak linijki, ekierki czy cyrkle które są niezbędne w codziennej edukacji możesz zajrzeć do kategorii pomoce edukacyjne albo artykuły papiernicze. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.