• Kategorie
  • Szukaj
  • Długopisy

Z pewnością nieraz biegałeś po mieszkaniu w pośpiechu szukając długopisu. Najlepiej takiego, który ma wkład i pisze bez przerywania. Teraz każda, nawet najmniejsza informacja zostanie zapisana. W księgarni internetowej ELPAT mamy wiele atrakcyjnych cenowo długopisów i zestawów, które zawsze będziesz mieć przy sobie.

Najmłodszym polecamy długopisy wymazywalne. Idealne do nauki pisania w szkole podstawowej. Magiczny tusz, który w razie pomyłki można wymazać ukrytą na zakrętce gumką. Dla fanów zespołów piłkarskich polecamy limitowane edycje z ulubionymi klubami. Mamy także długopisy szkolne z motywami bajkowymi. Teraz przy sobie możesz mieć Myszkę Miki czy Elsę i razem z nimi przeżywać trudy szkolnych dni.

Kolorowe długopisy żelowe idealnie nadają się do podkreślania ważnych tematów, robienia map myśli czy stron tytułowych. Bogactwo kolorów w każdym zestawie sprawia, że wszystkie zapiski będą dokładnie oznaczone. Jeżeli lubisz mieć wszystko w jednym miejscu i nie chcesz pogubić swoich długopisów to postaw na te, które kryją w sobie kilka kolorów.

Długopisy automatyczne – biurowe, żelowe, szkolne

Nie lubisz tradycyjnych długopisów? W ofercie mamy różne kształty. Kaktus, piórko, syreni ogon, zdobione lub wysadzane kryształkami. Wybieraj dowolnie. Atrakcyjna cena sprawia, że możesz kupić kilka różnych . Nie ograniczaj się. Długopisy, które mamy w ofercie mają różne grubości linii pisania. Możesz wybierać dowolnie, wedle uznania. Mamy także rożne rodzaje osłonek na wkłady. Metalowe czy plastikowe – wedle życzenia. Długopisy mechaniczne albo z zakrętką. Każdy możesz zaczepić na kartce i zaznaczyć tym samym miejsce, w którym skończyłeś pisać. Ładne i proste wzory sprawią, że długopisy dostępne w księgarni internetowej ELPAT są uniwersalne. Świetnie leżą w dłoni, a starannie wyselekcjonowane firmy oddają produkty najwyższej jakości.

Skończył Ci się wkład w ulubionym długopisie? Żaden problem. W swojej ofercie znajdziesz także zestawy, które uratują Twój stary długopis i sprawią, że znowu będzie pisać. Wkłady do długopisów również mamy w atrakcyjnych cenach i o różnych grubościach.

Długopisy biurowe polecamy kupić w większej ilości. Opakowania po kilkadziesiąt sztuk w atrakcyjnej cenie również znajdziesz w naszym sklepie. Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Elegancki długopis znanej firmy będzie świetnym wyborem. Eleganckie opakowanie i kokardka będą idealnym rozwiązaniem dla każdego. Porządna jakość wykonania sprawia, że taki długopis będzie służył przez długie lata. Możesz spersonalizować go grawerem i podarować bliskiej osobie.

Brak produktów do wyświetlenia