• Kategorie
  • Szukaj
  • Flamastry

Flamastry profesjonalne Stabilo – artystyczne i do rysowania

Flamastry to jedne z najbardziej praktycznych przyborów szkolnych. Mają intensywne kolory i można nimi wyczarować wspaniałe rzeczy. Z pewnością przydadzą się uczniom, którzy dopiero poznają kolory. W naszej ofercie znajdziesz flamastry zmywalne. Świetnie sprawdzą się dla najmłodszych artystów. Tusz pozostaje na kartce nienaruszony. Jeżeli Twoje dziecko pomaże nim ciało albo ubrania nie będziesz musiał się martwić, że tego nie dopierzesz. Oparty na bazie wody tusz idealnie się spiera. Znajdziesz tutaj flamastry, o różnej grubości pisanej linii. Najmłodszych z pewnością zainteresują flamastry pachnące owocami. Świetnym pomysłem są także mazaki – stempelki.

Starszym uczniom i studentom z pewnością przydadzą się zakreślacze. To rodzaj mazaka, który się nie ściera i mają pomóc w zapamiętaniu ważnych rzeczy. Szeroki wybór kolorów sprawia, że każdy przedmiot możesz oznaczyć innym. Praktycznym rozwiązaniem, kiedy sam nie wiesz czy potrzebujesz cienkie czy grube mazaki, są dwustronne pisaki. Jeden koniec kryje cieńszą końcówkę, do zapisywania ważnych informacji. Grubsza strona idealnie sprawdzi się do podkreślania i zakreślania istotnych kwestii.

Pisaki dwustronne, wodne, zmywalne - żywe kolory uwielbiane przez dzieci!

W księgarni internetowej ELPAT znajdziesz także flamastry w limitowanych opakowaniach. Dzięki temu możesz mieć ulubionych bohaterów zawsze przy sobie. Produkty dostępne w naszej księgarni są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Po otwarciu nie zasychają. Końcówki są odporne na złamania i wykrzywienia.

W naszej ofercie znajdziesz takie firmy jak Astra, Easy, Stabilo, Bic czy Fibracolor. Polecamy flamastry w różnych zestawach. Możesz wybrać mniejsze albo większe opakowania. Dostępne są także zestawy takich samych kolorów w większej ilości. Oferujemy także specjalne, flamastry profesjonalne. Dzięki nim wyczarujesz piękne rysunki. W naszym asortymencie mamy także pisaki brokatowe, które z pewnością spodobają się fanom błysku. Każde mazaki, zarówno te dwustronne jak i wodne idealnie sprawdzą się podczas zabaw z dziećmi. Dzięki nim nauczą się kolorów i ich mieszania, a efekty pracy z pewnością przerosną ich oczekiwania. Zestaw flamastrów to także dobry pomysł na prezent. Rozbudź w dziecku małego artystę i ćwicz z nim wyobraźnię. Dzięki żywym kolorom i prostej obsłudze nawet najmniejsze dziecko zaczerpnie odrobinę radości z ich używania. Każdy artysta pokocha je za jakość, a student za praktyczny wymiar. Wybierz swoje ulubione i ciesz się flamastrami, które nadadzą kolorów Twoim nudnym notatkom czy dokumentom.

Brak produktów do wyświetlenia