• Kategorie
  • Szukaj
  • Gumki

Niezbędnym elementem w piórniku każdego ucznia oprócz ołówków, kredek i pisaków jest gumka do mazania. Szczególnie na wczesnym etapie nauki, gdzie ręka nie jest jeszcze tak wyćwiczona jest ona potrzebna. W księgarni internetowej ELPAT znajdziesz wiele ciekawych kształtów gumek.

Nasz asortyment to bogata kolekcja rożnych kształtów i przeznaczeń. Znajdziesz tutaj gumki szkolne w przeróżnych kształtach. Chcesz mieć gumkę w kształcie kredki? Żaden problem. Lody, literki, a nawet mikrofony, wszystko znajdziesz w naszym sklepie. Dla chłopaków mamy zestawy gumek w kształcie narzędzi czy zwierzątek. Niektóre z nich pachną owocowymi nutami. W naszej ofercie mamy produkty różnych producentów. Gumki do ścierania Santoro, Factis czy Bambino to prawdziwe klasyki.

Gumki do mazania dla dzieci

Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu gumki z ergonomicznym uchwytem, a także w sztyfcie. Fanom rysunku polecamy gumki elektryczne. Bez problemu wymażą nawet najtrudniejsze kolory. Używanie takiej gumki nie wymaga tarcia, jest szybkie i bardzo praktyczne, szczególnie kiedy jesteś projektantem, czy architektem. Niewielkie rozmiary zapewniają precyzyjne wymazywanie nawet najmniejszych elementów. Dzięki temu Twój rysunek będzie idealny, a gumka zawsze czysta.

Hitem jest gumka mechaniczna. To zamknięta w plastikowej osłonce gumka, która wyjeżdża za pomocą przycisku. Dzięki temu nie brudzi się w piórniku. Dobrze wymazuje i nie zostawia brudnych palców. Podobnie działa gumka w etui.

W naszej ofercie najdziesz wiele gumek z obrazkami. Dzięki temu Twoje dziecko nie odczuje drastycznie powrotu do szkoły. Praktycznym rozwiązaniem jest kupno gumki z temperówką. W razie potrzeby można wymazać błędy i naostrzyć kredki czy ołówek. Wszystkie przydatne akcesoria znajdziesz w internetowej księgarni ELPAT. Zamów już dziś z dostawą do domu i ciesz się potrzebnymi przyborami bez wychodzenia z domu.