• Kategorie
  • Szukaj
  • Interaktywne

Wiemy, jak ważny jest rozwój Twojego dziecka dlatego chcemy go razem z Tobą wspomagać i nieustannie rozwijać. W naszej księgarniani kupisz wiele ciekawych zabawek, które intensywnie będą pracować nad rozwijaniem umiejętności Twojej pociechy. Nasz sklep posiada szeroką ofertę praktycznych, rozwijających Twoje dziecko zabawek.

Zabawki interaktywne są jednym z najczęstszych rodzajów zabawek, które wybierają rodzice. Aktywizujące zabawki dzięki swoim właściwościom rozwijają słuch, dotyk i wzrok maluszków. Starsze dzieci zwykle interesują zabawki, które zadają pytania. Dzięki temu mogą rozwijać aparat mowy i ćwiczyć pamięć ucząc się ulubionych piosenek, śpiewanych przez kolorowe misie czy roboty. U nas znajdziesz zarówno zabawki dla 3 latka, jak i starszych dzieci.

Zabawki dla niemowląt renomowanej firmy Fisher-Price, dostępne na naszej z stronie z pewnością sprawdzą się na każdym etapie rozwoju Twojego maluszka. Intensywne kolory stymulują wzrok. Różne faktury materiałów, z których są zrobione, pobudzają funkcję dotyku. Wesołe melodie wywołują u dziecka pozytywne emocje. Zabawki dla rocznego dziecka również wspomagają naukę chodzenia i mówienia.

Zabawki dla 2 latka już nie mogą być zwyczajne. Teraz w modzie są interaktywne zwierzątka, dzięki którym Twoje dziecko wyuczy w sobie wrażliwość. Dla małych księżniczek polecamy serię pluszowych zwierzątek, o które może dbać. Świetnym pomysłem na prezent dla chłopca będzie zestaw zabawek z ulubionej bajki.

W naszej księgarni ELPAT znajdziesz zabawki dostosowane do każdego wieku dziecka. Nie czekaj i spraw, by Twoje dziecko rosło razem z nami. Wybieraj z szerokiej gamy produktów, renomowanych marek, w zawsze atrakcyjnych cenach.