• Kategorie
  • Szukaj
  • Języki obce

Książki do nauki języków obcych

Języki obce są nam dziś niezbędne do pracy, utrzymywania kontaktów z zagranicznymi przyjaciółmi. Świat jest otwarty, możemy podróżować, rozwijać się w każdej dziedzinie. Dlatego w ofercie naszej księgarni nie mogło zabraknąć książek do nauki języków obcych. Oferta naszej księgarni jest skierowana do osób o różnych predyspozycjach i zainteresowaniach językowych. Dzięki podręcznikom, rozmówkom i samouczkom szybko zdobędziesz podstawy języka obcego, jakie rozwiniesz podczas spotkań z korepetytorem. Mamy szeroki wybór podręczników do samodzielnej nauki, repetytoria, rozmówki oraz słowniki.

Znajdziesz u nas podręczniki do nauki ponad 30 języków obcych! Oczywiście najbogatsza oferta dotyczy popularnych języków takich jak angielski, francuski, niemiecki, hiszpański czy włoski. Myśląc jednak nieszablonowo, mamy również bogatą ofertę podręczników do języków azjatyckich. Chcesz zacząć uczyć się japońskiego lub chińskiego? Znajdziesz u nas wszystkie potrzebne materiały. Niezwykle modna stała się nauka języków skandynawskich, dlatego z nami nauczysz się języka norweskiego i duńskiego. Znajomość języków z tej grupy z pewnością wzmocni Twoją kandydaturę do pracy w zagranicznych firmach. Jeśli marzysz o wyjeździe do Indii, zapoznaj się z ofertą podręczników do nauki hindi.

Książki do języków obcych w naszej ofercie dopasowane są do różnych poziomów zaawansowania – jeśli dopiero zaczynasz, zacznij od podstaw, trzymamy kciuki za poszerzane umiejętności i rozwój kompetencji językowych.