• Kategorie
  • Szukaj
  • Klocki

Spośród miliona zabawek, dostępnych na rynku sen z powiek rodzicom spędza wybór tej odpowiedniej. Czasami trudno zdecydować, która będzie dostosowana do wieku dziecka i adekwatna do jego umiejętności. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i wybrać te, które są dostosowane do poziomu rozwoju naszej pociechy. Jeżeli zależy ci na ćwiczeniu umiejętności motorycznych takich jak chwytanie i łączenie to świetnym pomysłem będą klocki.

Klocki dla najmłodszych – możesz postawić na klasyczne drewniane lub wielkie plastikowe. Ważne, by zestawy nie zawierały małych części i były wykonane z atestowanych materiałów. Tutaj świetnie sprawdzą się, dostępne w naszej księgarni ELPAT, klocki marki Baby Blocks. Duże elementy i kolorowe nadruki, ciekawe zestawy stworzone z myślą o Twoim dziecku. Klocki dla roczniaka, dwulatka czy nieco starszego fana składania będą zawsze super pomysłem na prezent. Łatwe konstrukcje i pełna dowolność w budowaniu zapewnią rozwój kreatywności twojego dziecka i stymulację obu półkul mózgu.

W naszej ofercie oprócz klasycznych klocków np. drewnianych mamy wieloelementowe zestawy, na które składają się klocki plastikowe. Łatwe konstrukcje i pełna dowolność w budowaniu zapewnią rozwój kreatywności twojego dziecka i stymulację obu półkul mózgu. Starszym dzieciom polecamy klocki metalowe, z którymi poćwiczą zdolności manualne. Elementy trzeba ze sobą poskręcać za pomocą dołączonych śrub. Wówczas wyjdzie nam pojazd, dlatego zainteresują się nimi głównie chłopcy. Jeżeli zależy ci na nietuzinkowych zabawkach, to zainwestuj w klocki magnetyczne. Plastikowe elementy łączą ze sobą magnetyczne kule. Udana zabawa gwarantowana.

Dzięki nienagannej jakości i renomowanym producentom zakup będzie inwestycją na długie lata. Bogaty asortyment naszego sklepu z pewnością pozwoli ci znaleźć odpowiednie klocki dla Twojej pociechy.