• Kategorie
  • Szukaj
  • Linijki

Linijki i ekierki szkolne, kątomierze i krzywiki kreślarskie – Sklep ELPAT

Z pewnością Pamiętasz kupowanie wyprawki szkolnej z czasów kiedy jeszcze byłeś dzieckiem. Jako świadomy dorosły wiesz jak ważne jest zapewnienie młodemu adeptowi edukacji odpowiednich warunków do rozwoju. Kupując wyprawkę nie zapominasz o zeszytach, okładkach na książki czy plecaku. Każdy uczeń oprócz ołówków, kredek i długopisów w swoim piórniku powinien mieć najpotrzebniejsze przybory do nauki geometrii. Linijka, ekierka czy kątomierz to must have każdego maturzysty i ucznia szkoły podstawowej. W internetowej księgarni ELPAT znajdziesz wszystkie potrzebne akcesoria. Linijki szkolne, ekierki szkolne, kątomierze szkolne – w atrakcyjnych cenach tylko u nas.

Zestawy geometryczne do szkoły

Każdemu uczniowi potrzebne są zestawy geometryczne do szkoły, w których znajdziesz linijkę, ekierki i kątomierz, a nawet krzywik. Nie wyobrażasz sobie chyba sytuacji, w której Twoje dziecko nie jest w stanie rozwiązać prostego zadania, bo nie ma potrzebnego sprzętu. Nauka przeliczania jednostek, mierzenia czy kątów zostanie z nim na całe życie. Taka Nie jest to wielki wydatek, ale idealnie sprawdzi się jako praktyczna pomoc w rozwiązywaniu zadań z geometrii. Polecamy kupić od razu kilka sztuk, by w razie zgubienia nie trzeba było się stresować.

Linijki i ekierki plastikowe, aluminiowe, zwijane - do wyboru do koloru!

Jeżeli Twoje dziecko niechętnie podchodzi o matematyki kolorowe przybory szkolne mogą skutecznie zachęcić je do nauki. Wybierz kolorowe albo z ulubionymi motywami. Plastikowe albo aluminiowe – wybieraj wedle upodobania. Możesz też postawić na prawdziwy hit. Gumowe, elastyczne linijki z pewnością wprowadzą twoje dziecko w matematyczny świat pomiarów.

Wszystkie niezbędne przybory znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie. Wybieraj według kolorów albo postaw na klasyczne przezroczyste produkty. Młodym uczniom czy przedszkolakom z pewnością spodobają się limitowane edycje z postaciami z bajek czy kreskówek.

W księgarni intranetowej ELPAT oprócz linijek, ekierek i kątomierzy znajdziesz także wiele praktycznych przyborów szkolnych, które każde dziecko powinno mieć w swoim piórniku. Nożyczki, kredki czy ołówki są z pewnością obowiązkową pozycją. Wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie.