• Kategorie
  • Szukaj
  • Lotnictwo

Wielbiciele przestworzy, a także miłośnicy militariów – wielu z nich poddaje się pieczołowicie pasji modelarstwa. Wiernie odwzorowane repliki pozwalają się bowiem wczuć w klimat tamtych czasów, a skonstruowanie szybowca, który mógłby się wznieść w górę, jest imponujące i dostarcza mnóstwo satysfakcji. Z tego też względu nasza księgarnia ELPAT, specjalnie dla nich udostępnia szeroki asortyment, w którym znajdziesz atrakcyjne samoloty do sklejania – Revell, jak i innych cenionych oraz znanych marek na rynku modelarskim. Wśród dostępnych produktów odszukasz kopie maszyn lotniczych z czasów współczesnych, a także będziesz miał szansę nabyć modele samolotów do sklejania z II wojny światowej. Tych ostatnich będzie z pewnością najwięcej, co jest wyraźnym ukłonem w stronę pasjonatów historii. Poddając się zawzięcie modelarstwu, będziesz mógł z powodzeniem złożyć modele takich samolotów i helikopterów jak: AC - 47D Gunship, AH-64A Apache czy Avro Lancaster. Każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiadając się po swojej ulubionej stronie konfliktu.

W podanej kategorii znajdziesz nie tylko samoloty do sklejania od marki Revell, ale także szczegółowo odtworzone modele statków z sagi Star Wars, takie jak: ARC Starfighter czy statek kosmiczny Boba Fett's Slave I, a także inne myśliwce z tego uniwersum. Przy wymienianiu dostępnych u nas replik pojazdów lotniczych, nie można nie wspomnieć o bardziej nowoczesnych zestawach. Do nich należą między innymi Augusta A-109 K2 Reda, czyli włoski lekki śmigłowiec, a także modele nowoczesnych samolotów jak Boeing 727-100 Germania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dostępnymi kolekcjami i zestawami modeli samolotów do sklejania,jak i innych pojazdów, przemierzających przestworza. Rozwijaj dzięki nim zdolności manualne, w tym precyzję i cierpliwość oraz ciesz się z udanej zabawy.