• Kategorie
  • Szukaj
  • Markery

Jednym z ważniejszych przyborów, które masz w swoim piórniku z pewnością jest marker. Idealny do zapisywania ważnych informacji, które nie mogą zostać zmazane. Markery do rysowania możesz dostać w różnych wersjach kolorystycznych i o innych grubościach linii. Grube idealnie sprawdzą się podczas zaznaczania ważnych elementów w przemyśle czy podczas tworzenia artystycznych prac.

Dobrym rozwiązaniem są foliopisy. To specjalne markery permanentne stworzone z myślą o nieścieralności na powierzchniach gdzie każdy inny pisak się zetrze. Idealnie nadają się do pisania po folii oraz płytach. Jest to niezbędny gadżet do podpisywania teczek i segregatorów w domowej księgowości. Kolejnym produktem dostępnym w internetowej księgarni ELPAT są zakreślacze. Z pewnością jest to jeden z niezbędnych gadżetów potrzebnych podczas nauki. Czymże byłyby notatki bez kolorowych podkreśleń i dopisków. Znajdziesz tutaj takie, które mają intensywne, neonowe barwy jak i zakreślacze pastelowe.

Oprócz praktycznego wymiaru tego typu produktów mamy dostępne markery w nietypowych kształtach. Z pewnością spodobają Ci się te w formie klocków. Możesz je poskładać ja prawdziwe klocki. Tak fantazyjne kształty znajdziesz w atrakcyjnej cenie właśnie w tej kategorii.

Markery do rysowania - na bazie alkoholu, olejowe i ze ściętą końcówką

Markery olejowe polecamy do wykorzystania w przemyśle. Idealnie sprawdzą się do oznakowywania elementów konstrukcji. Te do tablic są ścieralne i łatwo można je zmazać. Z pewnością sprawdzą się dzieciom podczas kreatywnych zabaw. Można nimi malować na ścianach pokrytych farbą tablicową, a nawet po samych tablicach. Markery suchościeralne Stanowią niebrudzący zamiennik tradycyjnej kredy. Możesz wybierać także rodzaj końcówki. Te ze ściętą, będą świetne do zakreślania, a z okrągłą do zapisywania ważnych informacji.

Dla fanów mniejszych formatów proponujemy markery mini. Równie praktyczne, a zmieszczą się wszędzie. Dzięki niewielkim rozmiarom możesz je nosić przy sobie i zaznaczyć ważne informacje w dowolnym momencie. Z pewnością ułatwią naukę i pracę podczas podróżowania pociągiem czy innym środkiem transportu.

Markery dostępne w naszym internetowym sklepie występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Od klasycznych czarnych, czerwonych, niebieskich i zielonych, przez kolorowe neonowe i pastelowe odcienie aż po metaliczne wykończenia.

Dobrym pomysłem na prezent i fajnym sposobem an relaks są zestawy do rysowania wyposażone w specjalną torbę, koszulkę, które można po swojemu zaprojektować i pokolorować.

Zastosowania markerów mogą być różne, od rysowania aż po zakreślanie ważnych dokumentów. Te praktyczne i niewielkie gadżety z pewnością przydadzą się każdemu, warto więc zainwestować w kilka sztuk. Zamów już dziś w atrakcyjnej cenie na stronie internetowej księgarni ELPAT.

Brak produktów do wyświetlenia