• Kategorie
  • Szukaj
  • Matematyka

W ostatnich latach szkoły średniej edukacja nabiera tempa, a zdobytą wiedzę będzie weryfikowała matura. W tej kategorii znajdziesz podręcznik do matematyki liceum, a także dla technikum. W naszej internetowej księgarni kupisz też szereg repetytoriów, pomocy naukowych, praktycznych zeszytów ćwiczeń pozwalających na poprawienie swoich zdolności matematycznych.

W internetowej księgarni ELPAT znajdziesz niezbędne pomoce naukowe, by poszerzyć swoją wiedzę i nadrobić ewentualne zaległości. Oferujemy szereg podręczników z zakresu podstawowego i rozszerzonego, zeszytów ćwiczeń i zbiorów zadań. Możesz dopasować książki do etapu kształcenia albo wybrać taką, która skupia się tylko na jednym dziale np. kombinatoryce czy geometrii.

Znajdziesz tutaj książki wypełnione arkuszami egzaminacyjnymi wraz z odpowiedziami, a także repetytoria zwierające porządną dawkę matematycznych przypomnień, zadań i praktycznych informacji. Maturalne karty pracy, kalendarze, a także zestawy książek w atrakcyjnych cenach.

W tej kategorii znajdziesz także „Miniatury matematyczne”, stworzone z myślą o tych, którzy są uzdolnieni, przez autorów zadań z popularnego konkursu. Cały materiał jest zgodny z podstawą programową. Szeroki wybór sprawia, że możesz wybrać taki podręcznik matematyka liceum, z którym najlepiej będzie spełniał Twoje oczekiwania. Podręczniki i inne pomoce naukowe w nowoczesnej szacie graficznej, mnóstwem pomocnych ilustracji i ciekawych zadań.

Podręczniki dostępne w naszej księgarni to najpopularniejsze wydawnictwa, dostosowane do danego etapu kształcenia. Zawsze atrakcyjne ceny i duży wybór. Z pewnością zajdziesz coś, co wspomoże Twoją naukę do matury. Polecamy zajrzeć także do kategorii przeznaczonej dla uczniów kończących edukację w szkole średniej.