• Kategorie
  • Szukaj
  • Matematyka

W ostatnich klasach szkoły podstawowej edukacja nabiera tempa, a zdobyte umiejętności stale trzeba doskonalić. W tej kategorii znajdziesz podręcznik do matematyki klasa 8, a także do klasy 7. W naszej internetowej księgarni kupisz też szereg pomocy naukowych i praktycznych ćwiczeń rozwijających uczniowskie zdolności.

Zapewne kojarzysz taki konkurs matematyczny „Kangur”? U nas znajdziesz niezbędne pomoce naukowe, by poszerzyć swoją wiedzę inspirowane właśnie nim. Księgarnia ELPAT oferuje szereg podręczników, zeszytów ćwiczeń i zbiorów zadań. Możesz dopasować książki do etapu kształcenia albo wybrać taką, która skupia się tylko na jednym dziale np. ciągi, sześciany, punkty na okręgu, kąty.

Znajdziesz tutaj komplety arkuszy egzaminacyjnych, a także repetytoria zwierające porządną dawkę matematycznych przypomnień, zadań i praktycznych informacji. W komplecie zawsze taniej! W tej kategorii znajdziesz także gry ułatwiające naukę takiego materiału jak tabliczka mnożenia. Cały materiał jest zgodny z podstawą programową. Szeroki wybór sprawia, że możesz wybrać taki podręcznik matematyka klasa 8, który będzie pasował gustom Twojego dziecka. Podręczniki i inne pomoce naukowe w nowoczesnej szacie graficznej, mnóstwem pomocnych ilustracji i ciekawych zadań.

Sprawdzonych sposobów na podszkolenie matematyki szukaj w naszym sklepie. Zawsze atrakcyjne ceny i duży wybór. Z pewnością zajdziesz coś, co wspomoże edukację Twojego dziecka i rozwinie jego umiejętności. Polecamy zajrzeć także do kategorii przeznaczonej dla uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej .