• Kategorie
  • Parametry
  • Modele do sklejania

Czy jest jeden sprawdzony sposób na ciekawe spędzenie czasu, naukę, zabawę oraz ćwiczenie cierpliwości i sprawności manualnej? Oczywiście! Sklejanie modeli przeżywa prawdziwy renesans. Nic dziwnego – ogromny wybór modeli do sklejania sprawia, że każdy znajdzie najlepszy dla siebie model.

Jeśli interesuje Cię przygoda ze sklejaniem modeli, ale nie masz określonego rodzaju modeli, który chcesz składać, możesz wybierać spośród modeli okrętów wojennych, samolotów wojskowych oraz samolotów pasażerskich, śmigłowców bojowych, czołgów oraz samochodów wyścigowych. Jeśli wolisz bardziej klasyczne modele, wybierz model żaglowca, jakim niegdyś podbijano lądy lub okręt z czasów II Wojny Światowej. Na fanów kinematografii czekają modele statku Black Pearl – statku kapitana Sparrowa z filmów o przygodach „Piratów z Karaibów” czy myśliwce z serii „Gwiezdnych Wojen”.

W ofercie znajdują się także figurki do malowania z różnych epok i różnych regionów. Figurki Australijczyków i Nowozelandczyków z okresu I i II Wojny Światowej, żołnierzy biorących udział w bitwie pod Waterloo. W zestawie znajdziesz specyfikację, instrukcję oraz rekomendację, które farby Revell najlepiej oddadzą realia. Farby nie są dołączone do opakowań z modelami, znajdziesz je w naszej ofercie. Zaopatrz się także w klej, dzięki któremu precyzyjnie skleisz każdy element układanki. Klej najlepiej jest aplikować za pomocą dozownika – wtedy nałożysz dokładnie taką ilość kleju, jaką potrzebujesz. Dokładnie skleisz model i jednocześnie zadbasz o czystość – nie ubrudzisz ani rąk, ani modelu.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz modele na prezent dla bliskich oraz dla siebie, a także materiały modelarskie. Poznawaj historię, bawiąc się przy tym, a nawet nie zauważysz, kiedy modelarstwo stanie się Twoim hobby!