• Kategorie
  • Szukaj
  • Nauczanie przedszkolne

Edukacja każdego dziecka zaczyna się w przedszkolu, dlatego warto wspierać ją od samego początku. W księgarni internetowej ELPAT znajdziesz wiele ciekawych książek, które skutecznie wspomogą poznawanie świata i zbywanie nowych nieumiejętności przez Twoje dziecko. Warto wspierać nauczanie przedszkolne od samego początku. Placówka to nie wszystko, Twoje zaangażowanie również się liczy.

Pomoce dydaktyczne do przedszkola - nauka i zabawa w jednym

W naszej ofercie mamy książki, które wspierają Cię podczas dzielenia czasu na naukę i zabawę. Świetnie sprawdzają się wycinanki. Prace manualne skutecznie ćwiczą ręce i wyobraźnię każdego młodego człowieka. Jest to również ciekawy sposób na spędzenie czasu razem z dzieckiem. Możecie poznawać i doskonalić liczenie w odpowiednim dla danego wieku i poziomu kształcenia etapie. Dla nauczycieli polecamy pozycje bogate w konspekty zajęć. Dzięki nim każdy wychowawca urozmaici swoje zajęcia, a dzieci nie będą narzekać na nudę. Pomoce dydaktyczne do przedszkola w postaci gotowych scenariuszy lekcji są sporym ułatwieniem. Stworzone z myślą o konkretnej kategorii wiekowej, by stopniowo poszerzać zakres zdobywanych umiejętności i podnosić stopień trudności wykonywanych zadań.

Jeżeli Twój przedszkolak właśnie idzie do szkoły i martwisz się jak sobie poradzi to z pewnością przydadzą się ćwiczenia usprawniające jego umiejętności. Dzięki temu oboje wejdziecie w szkolny wir spokojniejsi. Poradniki metodyczne to także źródło informacji dla rodziców. Zadania, które proponują autorzy są dostosowywane do potrzeb dziecka i wspomagają jego edukacje wzrokową, słuchową, manualną a także ćwiczą pamięć i doskonalą język. Nauka liczenia, czytania czy pisana na początkowym etapie jest bardzo ważna dlatego powinieneś zadbać, by Twoje dziecko rozwijało ją jak najlepiej. Już pół godziny ćwiczeń w domu może przynieść wymierne korzyści. Jest to również nieco inny sposób na wspólne spędzenie czasu. Poznawanie literek, dodawanie, odejmowanie, prace plastyczne czy nauka wierszyka może być niezwykle inspirująca dla młodego człowieka.

Nauka czytania z bajkowymi postaciami jest łatwiejsza dlatego postaw na takie pomoce dydaktyczne w przedszkolu, które dzieci faktycznie zainteresują. Ciekawą opcją są różnego rodzaju kolorowanki. Rysowanie i kolorowanie również może stać się dużo prostsze i przyjemniejsze kiedy obrazki są dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka.

Wspólna nauka z dzieckiem to integrujące zajęcie. Dzięki pomocom naukowym dla najmniejszych spędzasz czas ze swoją pociechą na wspólnej nauce i zabawie. Dzięki temu w przyszłości łatwiej przyjdzie mu nabywanie nowych umiejętności. Zajrzyj także do innych kategorii dostępnych w internetowej księgarni ELPAT i sprawdź jak możesz dbać o rozwój Twojego dziecka.

Brak produktów do wyświetlenia