• Kategorie
  • Szukaj
  • Pióra

Ludzie od dawna dzielą się na zwolenników zwykłych długopisów i piór atramentowych. Te drugie, chociaż najstarsze, wciąż są w modzie. W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo modeli i rodzajów piór. Renomowani producenci i najwyższa jakość. Od wiecznych po kulkowe. Różne kolory i motywy. Dla dzieci i dla starszych. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Pióro wieczne - piękne i stylowe. Podkreślają charakter pisma i sprawiają, że każde zapisane nimi zdanie jest wyjątkowe. W większości wykonywane są ze stali nierdzewnej. Symbol elegancji i ponadczasowy design sprawią, że nie wrócisz do zwykłego długopisu. Szeroka gama kolorystyczna i mnóstwo motywów. Dla dzieci, jako pierwsze pióro idealnie sprawdzą się kolorowe z bajkowymi nadrukami. Polecamy pióro Herlitz, które podkreśli charakter Twojego dziecka. Wytrzymałe na nacisk stalówki i wymazywany atrament sprawią, że nauka pisania będzie przyjemnością. Dorosłym polecamy pióra marki Zenith, dostępne w zestawach z dedykowanym długopisem. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla najbliższej osoby lub jako pamiątka dla nauczyciela.

Pióro kulkowe będzie idealnym zamiennikiem i pośrednikiem między zwykłym długopisem a klasycznym piórem ze stalówką. Komfort pisania i wymazywany atrament zamknięte w małym, plastikowym pisaku. Firma Stabilo oferuje specjalne, profilowane pióra kulkowe, stworzone z myślą zarówno o prawo, jak i leworęcznych osobach. Różne kombinacje kolorystyczne. Dorosłym i młodzieży polecamy kulkowe pióro Pentel. Idealne połączenie klasyki i nowego designu.

Pióro wieczne z wymazywaczem idealnie sprawdzi się w początkowych fazach nauki pisania. Możliwość korekty tekstu i wymienne atramentowe wkłady sprawiają, że nie musisz się ograniczać. Będą również klasycznym pomysłem na prezent. Fanom szybkiego pisania i funkcjonalności polecamy pióra kulkowe. Niezależnie od tego, czym piszesz postaw na swój komfort i nowoczesny design.

Brak produktów do wyświetlenia