• Kategorie
  • Szukaj
  • Piórniki

Dobrze dobrany  piórnik to podstawa każdej szkolnej wyprawki. Jednak należy pamiętać, że poza funkcjonalnością dla dzieci ważna jest również wartość estetyczna. Piękne kolorowe piórniki to codzienność zalegająca na szkolnych ławkach, dlatego warto wybrać taki model, który będzie wyróżniał się oryginalnością.

Piórniki szkolne dostępne na naszej stronie łączą wszystko, czego potrzeba Twojemu dziecku. Dla fanów i fanek piłki nożnej przygotowaliśmy piórnik Real Madryt, dzięki któremu nawet w szkole nie będą musieli się rozstawać ze swoją ulubioną drużyną. Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem włoskiej ligi, warto zainwestować w piórnik Milan, który sprawi, że każda lekcja będzie dużo przyjemniejsza.

Dla nieco starszych polecamy bardziej minimalistyczne i uniwersalne wzory. Piórnik typu saszetka sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w biurze. Dzięki delikatne wyściółce wszystkie Twoja pióra i ołówki będą bezpieczne, a szeroka i głęboka komora ułatwi organizacje biurowych przyborów.

Jeśli jesteś wyznawcą piórnikowej klasyki, warto zainwestować w piórnik typu tuba, który z łatwością pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Prosty i praktyczny kształt będzie idealnym rozwiązaniem dla zwolenników uniwersalnych modeli.

Oferowane przez nas piórniki młodzieżowe odznaczają się wielofunkcyjnością oraz nowoczesnym designem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W szczególności polecamy ponadczasowy piórnik Herlitz, który sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w biurze.

Brak produktów do wyświetlenia