• Kategorie
  • Szukaj
  • Podstawowa 7-8

Wraz z najnowszą reformą edukacyjną zmienił się też proponowany przez nas asortyment, do którego wprowadziliśmy pomoce szkolne do klas 7-8. Nowa podstawa programowa i inne niż dotychczas plany nauczania tworzą nie tylko nowe możliwości, ale i niekiedy problemy – zwłaszcza gdy chodzi o pomoc dziecku w opanowaniu zupełnie nowego materiału. Dlatego właśnie proponujemy nowe publikacje, które pomogą uczniom podstawówki samodzielnie powtórzyć materiał niezbędny do tego, by odpowiednio przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Mimo iż język polski zazwyczaj nie spędza snu z powiek uczniom przed sprawdzianem, to pierwszy egzamin jest już poważną sprawą w życiu dziecka. Najlepiej przygotować się do niego nie tylko przez repetytorium ósmoklasisty, ale też powtarzając materiał, który stanowią lektury i wiersze przywoływane na lekcjach. Dzięki opracowaniom z zakresu literatury Twoje dziecko z pewnością uporządkuje zdobytą wiedzę i nadrobi ewentualne braki, które zdarzają się każdemu.

Jedną z najważniejszych umiejętności, jaką powinno posiadać dziecko kończące szkołę podstawową, jest czytanie ze zrozumieniem. To ono w głównej mierze odpowiada za powodzenie na egzaminie. Praca z testami z języka polskiego doskonali nie tylko zdolność skupienia się, ale też rozumienia i przekazywania informacji niezależnie od tego, czy tekst, z którym mamy do czynienia, jest prosty czy też skomplikowany. Warto zatem uzupełnić wiedzę podręcznikową dodatkowymi materiałami z tego zakresu.

Pomoce dydaktyczne dla klas 7-8

to nie tylko repetytoria z języka polskiego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, nasza oferta zawiera też tytuły związane z matematyką. Jako że przedmiot ten jest jednym z najbardziej wymagających, proponowane przez nas książki z pewnością ułatwią Twojemu dziecku nie tylko utrwalenie znanych już założeń i praw rządzących naukami ścisłymi, ale też odpowiednio poszerzą jego wiedzę o nieznane dotąd obszary.

Nawet jeśli egzamin jest tuż tuż, a stopnie Twojego dziecka nie są zachwycające, nie wszystko stracone. Wraz z repetytorium ósmoklasisty można sprawnie nadrobić materiał i w szybki sposób zdobyć wartościową wiedzę. Nie czekaj zatem dłużej i zdecyduj, które pozycje z naszej oferty okażą się najbardziej pomocne.

Brak produktów do wyświetlenia