• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy

Militaria to Twoja pasja? Chcesz mieć w domu swój własny czołg? A może chciałbyś go poskładać sam? Nie ma sprawy! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy pojazdy wojskowe do sklejania. Teraz sam możesz skleić i pomalować czołg czy inny pojazd. Owoc swojej pracy umieść na honorowym miejscu.

Modele wojskowe do sklejania to świetny zamiennik tradycyjnego układania puzzli. Idealna okazja, by spędzić czas z dzieckiem w nieco inny sposób. Modele, które razem skleicie z pewnością świetnie będą się prezentować na półce jako dekoracja. Produkty, które oferujemy są odpowiednie, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Z zestawem modeli do sklejania poćwiczysz swoje zdolności manualne, gdyż to hobby wymaga niezwykłej precyzji i cierpliwości. Nauczysz się historii i specyfikacji niektórych pojazdów. Będziesz mógł z bliska obserwować detale. W naszej ofercie prócz pojazdów mamy szereg innych akcesoriów wojskowych, które możesz skleić samodzielnie. Uniwersalny gąsienicowy wózek transportowy, armaty, wyrzutnie rakiet, samochody pancerne, tankieterki, transportery i wozy zwiadowcze to tylko niektóre z produktów, które dostaniesz w atrakcyjnych cenach w internetowej księgarni ELPAT.

Każde opakowania poza modelem zawiera dokładną instrukcję, więc nie musisz się martwić, że coś Ci nie wyjdzie. Zanim zaczniesz sklejać warto sprawdzić, czy zestaw jest wyposażony w klej i farby. Wielu producentów nie dodaje tych akcesoriów do pudełek, ale to żaden problem. Wszelkie akcesoria, od pędzli przez farbki również kupisz na naszej stronie.