• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy wojskowe

 

W tej kategorii znajdziesz wojskowe modele do sklejania, które z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających fanówmilitariów. Księgarnia ELPAT oferuje Ci szeroki wybór modeli do sklejania, który obejmuje między innymi modele pojazdów wojskowych Revell, a w tym modele czołgów do sklejania Revell. Fanom historii pojazdów wojskowych polecamy modele czołgów do sklejania zarówno te legendarne, które służyły podczas II wojny światowej, jak i te współczesne, takie jak Russian Battle Tank T-90, Challenger czy niszczyciel Kanonenjagdpanzer.

W tym dziale coś dla siebie znajdą też pasjonaci World of Tanks, dla których przygotowaliśmy ofertę, zawierającą najpopularniejsze wojskowe modele do sklejania, które obejmują pojazdy z gry. Stanowią oneprawdziwą gratkę nie tylko dla graczy, ale też dla wszystkich modelarzy, którzy doceniają wymagające niesamowitej precyzji modele czołgów do sklejania.

W kategorii pojazdy wojskowe znajdują się też różnego rodzaju modele pojazdów wojskowych Revell oraz innych marek. Część z nich to pojazdy, którymi przemieszczali się żołnierze podczas II wojny światowej. Pozostałe pojazdy inne niż czołgi, to współczesne pojazdy taktyczne. Znajdziesz też tutaj model pocisku rakietowego A4, czyli pierwszego udanego konstrukcyjnie pocisku balistycznego, który został skonstruowany przez niemieckich konstruktorów pod kierunkiem Wernhera von Brauna podczas II wojny światowej. Modele pojazdów wojskowych Revell podobnie jak modele World of Tanks z uwagi na niewielkie elementy konstrukcyjne są odpowiednie dla dzieci, które ukończyły co najmniej 12 lat.