• Kategorie
  • Szukaj
  • Pomoce naukowe

Przybory szkolne i pomoce dydaktyczne – Sklep ELPAT

Pomoce szkolne to bez wątpienia jeden z ważniejszych wydatków w ciągu roku. Internetowa księgarnia ELPAT w swojej ofercie posiada szereg przydatnych akcesoriów, które są wymagane podczas całego toku edukacji. W tej kategorii znajdziesz cyrkle, linijki, maty na biurko, szablony, kalkulatory, globusy i plany lekcji. Możesz wybierać dowolnie między klasycznymi jak i limitowanymi seriami. Dla chłopców i dziewczynek, starszych i młodszych. Z pewnością wybierzesz coś dla swojej pociechy.

Pomoce naukowe dla szkół

Jednym z bardziej wymagających przedmiotów pod względem akcesoriów jest matematyka. To właśnie tam potrzebujemy najbardziej linijki czy kątomierza. Wszystko dostaniesz w atrakcyjnej cenie w księgarni internetowej ELPAT. U nas skompletujesz wyprawkę dla przedszkolaka, młodego ucznia, a nawet maturzysty. Szkło powiększające bywa przydatne, a kolorowe magnesy idealnie sprawdzą się do tablic, by przywiesić na nich ważne informacje. Z pewnością przydadzą się także proste szablony do odrysowywania różnych kształtów, na przykład zwierząt, które pozwalają ćwiczyć rękę. Dla najmłodszych mamy patyczki do liczenia, które pomogą w nauce dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Cyrkle dostępne zarówno w wersji z rysikiem jak i z miejscem na włożenie ołówka.

Artykuły szkolne online – wszystkie przybory szkolne z Twojej listy!

Mamy także zestawy kreślarskie, dla tych którzy nie lubią kupować osobno każdego elementu. Oczywiście możesz kupić ekierkę lub linijkę wedle upodobań, różnicując wielkość czy kolor. W ofercie księgarni internetowej ELPAT znajdziesz także kalkulatory proste, które z pewnością przydadzą się starszym uczniom. Jeżeli potrzebujesz pomoce dydaktyczne – matematyka z pewnością będzie takim przedmiotem, na który Twoje dziecko będzie musiało poświęcić sporo czasu. Warto zatem je wspomóc kupując świetnej jakości akcesoria i przybory do nauki.

Jeżeli jesteś molem książkowym to idealnie sprawdzi się lampka z klamerką, którą możesz zamontować na książce. Czytanie wieczorami już nie będzie wymagało świecenia światła.

Dzięki przybornikom czy organizerom wszystkie potrzebne rzeczy ułożysz na biurku. Będziesz mieć nie tylko porządek ale i wszystkie niezbędne rzeczy nieustannie pod ręką Wszystkie akcesoria i pomoce dydaktyczne dostępne w atrakcyjnych cenach.

Kiedy już skompletujesz wszystkie przybory szkolne, które są potrzebne do nauki i pracy możesz zajrzeć do kategorii pomoce edukacyjne albo artykuły papiernicze. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.