• Kategorie
  • Parametry
  • Przybory do pisania

 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych przyborów do pisania. To, co pragniemy Państwu zaprezentować to wysokiej jakości produkty dedykowane zarówno dzieciom, nastolatkom i dorosłym. W naszej księgarni znajdziecie Państwo przybory idealne zarówno do domu, do szkoły jak i do pracy. Produkty znanych i cenionych firm przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Odbiorcom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo cienkopisy – zarówno z cienką jak i grubą końcówką, różnokolorowe markery, eleganckie pióra, praktyczne długopisy (w różnych kolorach), a także ołówki (o różnej miękkości), dopasowane doń gumki oraz flamastry. Akcesoria piśmiennicze dostępne są w zestawie bądź pojedynczo. Do wyboru produkty o zróżnicowanej specyfikacji – kolorze, tonacji, grubości końcówek.

Posiadamy produkty takich firm jak BIC, Cormoran, DAN-MARK, Koh-I-Noor, Optima, PELIKAN, PILOT, PUKKA, Polskie Wydawnictwo Muzyczne, ST-MAJEWSKI, TOMA, ZENITH i wiele, wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.