• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty w innych skalach

Modelarstwo to nic innego jak połączenie sztuki, techniki i ogromnej pasji. Rozwija zdolności manualne, artystyczne oraz pobudza ciekawość świata. Jeśli należysz do pasjonatów modelarstwa, to w tej kategorii, w której przygotowaliśmy między innymi modele do sklejania Star Wars, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Modelarstwo gwarantuje poszerzenie swojej wiedzy w zakresie historii, dlatego z pewnością sprawdzi się jako metoda edukacyjna. W tej kategorii znajdziesz idealne pomoce naukowe! Czekają tu na Ciebie modele 1:100 statku pasażerskiego Queen Mary 2, Aida oraz Titanica, samolotu McDonnell Douglas DC-10, statku Spanish Galleon oraz liczne modele do sklejania Star Wars.

Wybierz dla siebie modele Revell 1:100, które dostępne są u nas w przystępnych cenach. W podkategorii skala 1:100 znajdziesz prezent dla modelarza, taki jakmodele Star Wars. W zestawach znajdziesz modele do sklejania Star Wars, które składają się z wielu elementów. Wybrane modele 1:100 zostały uzupełnione w klej, farby oraz kalkomanie, które znajdziesz w zestawach. Wszystkie modele 1:100, które znajdziesz w naszym asortymencie, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów z niesamowitą precyzją.