• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty w skali 1:144

W tej kategorii przygotowaliśmy modele do sklejania w skali 1:144, które zachwycą niejednego miłośnika modelarstwa. Znajdziesz tutaj modele 1:144 samolotu A380-800 British Airways, myśliwca F-14A Tomcat, airbusa A 320 Etihad Airways, śmigłowca AH-64D Longbow Apache , samolotu rozpoznawczego Bae Harrier GR.7 oraz wahadłowca Atlantis, którego NASA wysłała w kosmos między innymi w celu wyniesienie na orbitę dwóch wojskowych satelitów telekomunikacyjnych do łączności wojskowej.

Modele do sklejania, które znajdziesz w tej kategorii to przede wszystkim produkty Revell 1:144. Te modele są bardzo precyzyjnie wykonane, a składanie ich to prawdziwa przyjemność. Skala 1:144 będzie odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych modelarzy.

Zachęcamy do zapoznania się dostępnymi zestawami, takimi jak model do sklejania 1:144 samolotu pasażerskiego, wojskowego lub śmigłowca. Wybierz dla siebie modele Revell 1:144 i rozwijaj dzięki nim zdolności manualne, precyzję i cierpliwość. Jeśli aktualnie niepotrzebne Ci są modele 1:144, ale szukasz czegoś w innych skalach, to zajrzyj do kategorii Lotnictwo i wybierz dla siebie interesujące Cię modele samolotów.