• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty w skali 1:200

Każdy lot w przestworzach to zapierające dech w piersiach wydarzenie. Dla wielu bycie pilotem czy konstruktorem samolotów to wyłącznie sfera marzeń. Na szczęście istnieje możliwość, która to pragnienie może zupełnie zaspokoić. Księgarnia ELPAT wyciąga rękę w stronę Klientów, oferując pokaźny zbiór dopracowanych zestawów części do złożenia samolotów bojowych i pasażerskich marki Revell 1:200. Łowcy dobrych okazji będą w pełni zadowoleni z realistycznego wyglądu i zachowania właściwych proporcji prawdziwych samolotów. Sprawdź, czy jest model, który najbardziej Ciebie zainteresuje i sprawi, że oddasz się pasji bez reszty!

Modele samolotów 1:200 – doskonal umiejętności konstruktorskie

W podanej kategorii odnajdziesz repliki najbardziej majestatycznych samolotów pasażerskich. Za gwarancją wysokiej jakości części oraz rozbudowanych zestawów stoi znakomity producent, czyli marka Revell. 1:200 to skala, w której występują także produkty tej znanej firmy w naszej księgarni ELPAT. Miłośnicy składania tego rodzaju samolotów będą zadowoleni z wyboru. Będą oni mogli znaleźć między innymi model do składania Boeing 747 linii Lufthansa, czyli szerokokadłubowy czterosilnikowy samolot pasażerski o dalekim zasięgu. Inną z kolei propozycją jest zaopatrzenie się w model do składania Airbus A380, nazywanego też potocznie Super Jumbo. W ramach zestawu nie wymaga on używania farb czy też kleju.

Przyjrzyj się naszej bogatej kategorii, a z pewnością znajdziesz samolot w skali 1:200, który najbardziej Cię interesuje. Rozwijaj swoją pasję, doskonaląc precyzję i otrzymaj niesamowite makiety.