• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty w skali 1:48

Modele Revell 1:48 , które znajdziesz w tej kategorii, to samoloty pochodzące z różnych epok rozwoju lotnictwa. Znajdziesz tutaj samoloty do składania – modele wojskowe i samoloty pasażerskie. Coś dla siebie znajdą miłośnicy historii, którzy będą mogli wybrać model do sklejania 1:48 samolotu wojskowego oraz wielbiciele współczesnych maszyn, na których czekają modele Revell 1:48 nowoczesnych śmigłowców i samolotów ponaddźwiękowych.

Znajdziesz tutaj modele 1:48 samolotu B-17F Memphis Belle, śmigłowca szturmowego Bell AH-1W Super Cobra, myśliwca Focke Wulf Fw 190 D-9, samolotu myśliwskiego Messerschmitt Bf 109 G-10, radzieckiego myśliwca MiG-21, który pochodzi z lat 50. XX wieku oraz wiele innych modeli samolotów i helikopterów w skali 1:48.

W podkategorii skala 1:48 znajdziesz doskonały prezent dla miłośnika modelarstwa. W zestawach znajdziesz modele do sklejania 1:48, które składają się z kilkudziesięciu lub kilkuset elementów. Niektóre modele 1:48 zawierają w zestawie klej, farby oraz kalkomanie, czyli akcesoria, niezbędne do wykończenia składanego modelu. Wszystkie modele 1:48 zostały wykonane z najwyższą precyzją.