• Kategorie
  • Szukaj
  • Samoloty w skali 1:72

Modelarstwo jest jednym z tych hobby, które skutecznie pochłaniają czas zarówno młodych osób, jak i tych nieco starszych. Wśród modeli do sklejania 1:72, które znajdziesz w naszym asortymencie, ogromnym powodzeniem cieszą się samoloty do sklejania. Odszukasz tutaj zarówno modele 1:72 samolotów pasażerskich, jak i wojskowych. W tej kategorii umieściliśmy modele do sklejania 1:72, które stanowią doskonały sposób do zabawy oraz nauki historii, w tym historii lotnictwa.

Znajdziesz tutaj takie modele 1:72 jak samolot transportowy Airbus A400M ATLAS Luftwaffe, śmigłowiec Agusta A-109 K2 Rega, samolot B-17F Memphis Belle, samolot gaśniczy Canadair Bombardier CL-415, myśliwiec Messerschmitt Bf 109 F-2 oraz wielu innych modeli samolotów.

W dziale skala 1:72 znajdziesz modele do sklejania, które dadzą Ci wiele satysfakcji! A to wszystko dzięki możliwości własnoręcznego zbudowania samolotu, wymagającego ogromnej precyzji. Modele Revell 1:72 będą idealne nie tylko dla zaawansowanego miłośnika modelarstwa, ale też dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z modelami do sklejania 1:72.