• Kategorie
  • Szukaj
  • Statki w skali 1:700

Sklejanie czy składanie modeli to znakomita okazja, aby przyjrzeć się bliżej konstrukcji najpotężniejszym pojazdów czy okazów architektury. Tak też jest w przypadku makiet, które zostały stworzone w oparciu o tajniki szkutnictwa. Księgarnia ELPAT zadbała o potrzeby największych miłośników modeli statków w skali 1:700, udostępniając w swoim asortymencie wspaniałe okazy łodzi podwodnych, okrętów, a nawet krążowników rakietowych z czasów II wojny światowej.

W kategorii naszego sklepu odnajdziesz między innymi modele okrętów 1:700 takich jak owiany sławą Titanic. Stworzenie najsłynniejszego transatlantyka typu Olympic to okazja, aby uwiecznić ten niesamowity statek na swojej półce w pokoju. Masz też szansę się bliżej przyjrzeć jego elementom konstrukcji. Przeglądając w poniższej kategorii modele w skali 1:700, możesz też nabyć wyjątkowe zestawy do sklejania firmy Italeri takie jak Bismarck German Battleship, który oprócz części zawiera także klej, ale również kalkomanie i kody do gry World of Warships czy instrukcje montażu. Skala 1:700 tego okrętu robi naprawdę imponujące wrażenie!

Modelarstwo w skali 1:700 to prawdziwa okazja dla kolekcjonerów i miłośników modelarstwa. Dzięki licznym pozycjom zawartym w księgarni ELPAT będziesz mógł bardziej pogłębiać swoje umiejętności oraz wiedzę.