• Kategorie
  • Szukaj
  • Szablony

Szablony i wzory do rysowania dla dzieci – Sklep ELPAT

Szablony do rysowania dla dzieci z kolorowego transparentnego plastiku idealnie nadają się jako wzory do odrysowywania. To praktyczne rozwiązanie dla zabieganych. Nie trzeba umieć rysować by własnoręcznie wykonać piękny obrazek. Powstałe obrazki można wedle upodobań pokolorować. Możesz je wyciąć i stworzyć niepowtarzalne ozdoby. Na podstawie uniwersalnych szablonów Twoje dziecko nauczy się rysowania, od prostych kształtów bo te bardziej skomplikowane. Odrysowywanie to także trening cierpliwości, koncentracji i dokładności. Wiele ciekawych opcji znajdziesz w internetowej księgarni ELPAT.

Szablony do rysowania zwierząt, kwiatów i innych wzorów

W internetowej księgarni ELPAT znajdziesz wiele ciekawych wzorów do wyboru. Dla dziewczynek polecamy księżniczki i magiczne postacie. Chłopakom z pewnością spodobają się pojazdy. Mamy także zwierzęta, rośliny, Dla starszych polecamy nieco bardziej skomplikowane wzory. Sekwencje kwiatowe,

Mamy także bloki tematyczne takie jak na przykład święta Bożego Narodzenia czy Halloween. Szablony plastikowe do rysowania to praktyczne artykuły nie tylko dla dzieci ale także dla tych, którzy potrzebują dużo kreślić. Wychodząc im naprzeciw wprowadziliśmy wykonane z najwyższej jakości polistyrenu artykuły kreślarskie. Mają nieścieralne przedziałki, tak by mogły Ci służyć jak najdłużej. Charakteryzują się dużą liczbą możliwych do odrysowania okręgów o różnych średnicach. Taki szablon to przydatne narzędzie nie tylko architektom ale także uczniom podczas wykonywania zadań domowych. Teraz będą one banalnie proste.

Plastikowe szablony do rysowania dla dzieci

Wiele wzorów dostępnych w różnych wielkościach i różnym stopniu skomplikowania. Idealne do nauki rysowania i kolorowania. Rozwijają wyobraźnię dziecka i uczą prowadzenia ołówka czy długopisu wzdłuż wyznaczonych linii. Dzięki różnym kształtom na jednym szablonie może stworzyć obrazek albo kolorowankę tylko z z wybranych kształtów. Szablony geometryczne to niezastąpione rozwiązanie jeżeli potrzebujesz precyzyjnej linii i autentycznego kształtu. Narysowane kształty możesz wyciąć i przykleić na wybrane tło tworząc niepowtarzalny kolaż. Żywe kolory szablonów przyciągają dzieci. Możesz wybrać kilka i stworzyć swój własny zestaw pełen kształtów.

W księgarni intranetowej ELPAT oprócz praktycznych szablonów znajdziesz także wiele akcesoriów przydatnych podczas rysowania. Nożyczki, kredki, mazaki, zestawy kreślarskie czy zeszyty z pewnością obowiązkową pozycją. Wszystkie potrzebne rzeczy znajdziesz u nas w atrakcyjnej cenie.