• Kategorie
  • Szukaj
  • Szkoła Muzyczna

Masz w domu małego muzyka i chcesz rozwijać jego umiejętności w tym zakresie? W księgarni internetowej ELPAT wiemy jak ważne jest wsparcie edukacji dziecka także poza murami szkoły. Muzyczne pomoce dydaktyczne to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce rozwijać swój talent poza murami placówki. Sprawdź sam, co może Ci pomóc w tym procesie.

Postaw na zeszyt ćwiczeń dla szkół muzycznych

W każdym z nich znajdziesz wiele praktycznych ćwiczeń dostosowanych do wieku każdego ucznia. Znaki muzyczne do wypełniana, określania teoretyczne z tego zakresu, propozycje różnego rodzaju ćwiczeń w zakresie rytmiki. Znajdziesz tam także pokaźny zbiór dyktand melodycznych, trójdźwiękowych czy interwałowych. Muzyczne rebusy i zagadki sprawią, że Twoje dziecko pokocha tę dziedzinę nauki jeszcze bardziej. Ćwiczenia są dobrane zgodnie z podstawą programową więc nie musisz się martwić o ich zbyt wysoki czy niski poziom.

A może kochasz śpiewać? Śpiewnik to idealna propozycja zarówno dla solistów jak i chórów i zespołów wokalnych. Jeżeli Twoje dziecko marzy, by nauczyć się gry na jakimś instrumencie przed pierwszą lekcją może poczytać sobie chwytach. Nie chcesz ćwiczyć sam? Postaw na książkę, która nauczy Cię grania w duecie. W księgarni internetowej ELPAT znajdziesz również coś dla amatorów fortepianu. Fani fletu także znajdą odpowiednią pozycję do swojego rozwoju. Skrzypce fagot wiolonczela altówka, obój czy róg również znajdą swoje pozycje. Niezależnie od tego, czy chcesz ćwiczyć solo czy w grupie. Czy jesteś uczniem, czy nauczycielem, nasz księgarnia internetowa wesprze każdego na poszczególnych etapach edukacji.

Muzyczne pomoce dydaktyczne wspomagają wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną każdego młodego adepta tej sztuki. Podczas nauki gry na różnego rodzaju instrumentach ważna jest systematyczność, dlatego tak istotne jest poświęcanie czasu na doskonalenie umiejętności. Znajdziesz tutaj książki zarówno dla początkujących muzyków jak i dla tych, którzy podstawy mają już opanowane i czują wewnętrzną potrzebę dalszego rozwoju.

Ciekawa książka o muzyce to również świetny pomysł na prezent świąteczny czy urodzinowy. Każdy, kto uwielbia granie na jakimś instrumencie z pewnością doceni analizę rynku i wybór odpowiedniej pozycji. Solidna dawka wiedzy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na samorozwój. Stopniowe poznawanie terminów i pojęć muzycznych z pewnością przyniesie owoc za kilka lat. Skuteczne doskonalenie techniki grania na instrumencie w przyszłości da wiele korzyści. Sprawdź już dzisiaj co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Brak produktów do wyświetlenia