• Kategorie
  • Szukaj
  • Szkutnictwo

 

Sklejanie delikatnych plastikowych lub drewnianych modeli statków oraz innych pływających obiektów to zadanie wymagające cierpliwości i dużej precyzji. Jeśli szkutnictwo, czyli budowanie lub naprawa statków wodnych, takich jak łodzie, jachty i kutry z drewna lub tworzyw sztucznych to coś, czym chętnie zajmujesz się w wolnej chwili, to w tej kategorii z pewnością znajdziesz coś dla siebie. W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie modele statków do sklejania, takich jak żaglowce, okręty i łodzie podwodne, statki wojenne, łodzie, statki pasażerskie oraz pancerniki.

W tej kategorii znajdziesz najpopularniejsze modele statków Revell, które docenili pasjonaci szkutnictwa. Praca przy modelach, takich jak plastikowe modele okrętów do sklejaniato doskonała okazja do poznania zarówno historii samego pojazdu wodnego, jak i czasów, w których był aktywnie eksploatowany. W księgarni ELPAT znajdziesz modele okrętów wojennych Revell, których sklejanie będzie nie lada gratką dla wielbicieli historii i szkutnictwa.

W tym dziale znajdziesz liczne modele okrętów wojennych Revell, takich jak słynny niemiecki okręt pancernik z czasów II wojny światowej Bismarc oraz znany amerykański atomowy lotniskowiec Nuclear Carrier U.S.S. Enterprise. Inne modele statków Revell, które znajdują się w naszej ofercie to Niszczyciel typu Fletcher Marynarki Wojennej USA, który wykorzystywano podczas II wojny światowej w wojnie w Korei i Wietnamie.

Wielbiciele statków pasażerskich mogą zdecydować się na zakup modelu słynnego Titanica lub innego znanego statku pasażerskiego, czyli The Queen Elizabeth II, który uchodzi za największy i najnowocześniejszy statek pasażerski na świecie. Wszystkie modele statków do sklejania, które znajdują się w tej kategorii, posiadają dokładną instrukcję oraz numery kolorów farb, jakie są niezbędne do idealnego wykończenia modelu. Zestawy nie zawierają kleju oraz farb.