• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki drewniane

Zabawki drewniane znane już naszym prababciom wracają do łask. Coraz częściej młodzi rodzice decydują się na nie zamiast zwykłych plastikowych zabawek. Są nie tylko ekologiczne, tańsze, ale i trwalsze.

Kolorowe i bezpieczne drewniane zabawki pobudzają kreatywność dziecka, a ich intensywne kolory wspomagają funkcje sensoryczne. Szeroki wybór i niska cena z pewnością przekonają Cię, że to dobra inwestycja.

Drewniane zabawki dla dzieci - klocki, książeczki, zwierzątka, figurki, układanki, marionetki, instrumenty, tablice edukacyjne, mebelki i inne akcesoria do kuchni Twojego maluszka. Ucz swoje dziecko od początku aktywizować kilka ośrodków mózgu jednocześnie. Idealną pomocą w rozwijaniu reakcji na bodźce będą zabawki sensoryczne. Skutecznie wspomagają uczenie się nowych rzeczy i poznawanie świata już od pierwszych dni.

Zabawka dla rocznego dziecka nie będzie już problemem. Nasz sklep posiada szeroką ofertę praktycznych, rozwijających Twoje dziecko zabawek. Przesuwanie i dopasowywanie kształtów, zwierzątka do ciągnięcia, proste układanki, czy figurki na kółkach zajmą czas Twojemu dziecku i z pewnością go zainteresują. Dodatkowo usprawnią jego chwyt i trzymanie.

Dla nieco starszych dzieci świetnie sprawdzą się układanki, które nie tylko ćwiczą pamięć, ale i zdolności manualne. Wybierz także grę zręcznościową lub układankę z postaciami z najpopularniejszych bajek, dla małych księżniczek i królewiczów. Zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek polecamy zabawki z drewna stylizowane na sprzęty domowe albo żywność. Ucz swoje dziecko zaradności od początku. Pokazuj kolory i nazywaj warzywa.

Wybierz praktyczne i wytrzymałe zabawki drewniane dla dzieci. Odporne na zarysowania, zrzucania, gryzienia i moczenia. Zadbaj o rozwój intelektualny Twojego dziecka i ekologiczny aspekt zabawy. Zamów już teraz drewniane zabawki w naszej księgarni.

Brak produktów do wyświetlenia