• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy szkolne

Kto z nas nie marzył jako dziecko o walizce wypełnionej po brzegi przyborami do rysowania, malowania i pisania? Kilkadziesiąt odcieni, kilka rodzajów różnych pisaków, kredek i farb. Wszystko zamknięte w dwustronnym pudełku, w którym każdy element ma swoje miejsce. Jeżeli nie miałeś okazji korzystać z takiego zestawu jako dziecko teraz możesz nadrobić ten brak. W księgarni Elpat dostaniesz wiele atrakcyjnych oferty zestawów, w których znajdzieszprzybory szkolne.

Postaw na zestaw przyborów szkolnych od Księgarni ELPAT

Szkolny zestaw plastyczny zawiera różnego rodzaju materiały modelarskie. Znajdziemy tutaj klasyczną plastelinę w podstawowych kolorach. Odjechana plastelina fluorescencyjna, farby plakatowe i akrylowe to idealna kompozycja dla każdego artysty. Kupując zestaw możesz cieszyć się z kompleksowego startu do tworzenia arcydzieł. Jeżeli od manualnych prac wolisz malować czy rysować to artystyczne zestawy są świetnym rozwiązaniem. Elegancka walizka wypełniona po brzegi kredkami, pisakami i farbami to idealne rozwiązanie dla każdego, kto uwielbia tworzyć małe dzieła sztuki. Szeroka gama kolorystyczna to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią bawić się odcieniami. W księgarni internetowej Elpat dostaniesz zestaw przyborów szkolnych dla każdego ucznia. Zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Tańsze i droższe wersje. Proste i jednolite opakowania jak i te z postaciami z bajek.

Przybory szkolne dla dzieci są niezbędne do rozwoju i nauki Twojego dziecka

Dla nieco bardziej wprawionych artystów polecamy zestaw kredek akwarelowych wraz z artystycznym blokiem zapakowany w eleganckie pudełko. Będzie to idealny pomysł na prezent. Wystarczy, że zawiniesz go w papier i już! Prezent gotowy. Jeżeli Ty albo Twoje dziecko lubicie wycinanki i rzeczy z papieru zaopatrz się w bloki rysunkowe czy specjalne dziurkacze. Z ich pomocą możesz wyczarować wspaniałe kartki na święta czy urodziny. Przybory szkolne dla dzieci to także zestawy, które skutecznie pomagają podczas nauki. Ekierki, linijki, kątomierze i cyrkle, a także długopisy, gumki, ołówki i temperówki są niezbędne podczas nauki każdemu uczniowi.

W księgarni internetowej ELPAT każdy znajdzie przybory do szkoły

Proste wzory i bajkowe motywy idealnie sprawdza się dla młodszych uczniów. Przezroczyste, jednokolorowe przybory do szkoly sprawdzą się dla starszych. Możesz postawić na twarde, plastikowe linijki czy ekierki z elastycznego materiału flexi pozwolą wyginać je na wszystkie strony.

Przybory szkolne dla dzieci to obowiązkowa pozycja na każdej liście zakupów po wakacyjnej przerwie. Zarówno walizki wypełnione pisakami i kredkami jak i zestawy z linijką czy ekierką bywają drogie dlatego warto rozejrzeć się za atrakcyjniejszymi cenami. W internetowej księgarni ELPAT dostaniesz wiele produktów artystycznych za korzystne pieniądze. Sprawdź już teraz!

Brak produktów do wyświetlenia