• Kategorie
  • Szukaj
  • Zeszyty

Nowy rok szkolny zacznie się już za chwilę, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć nasze dzieci w dobrej jakości zeszyty do szkoły . Księgarnia ELPAT oferuje szeroki wybór zeszytów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zeszyty w kratkę oraz zeszyty w linie świetnie sprawdzą się dla osób, które preferują uporządkowane notatki. Wiemy, że zeszyt to nie tylko miejsce, w którym zapisujemy najważniejsze informacje, ale również przedmiot estetyczny. To cecha szczególnie ważna dla najmłodszych, dlatego na naszej stronie znajdziesz zeszyty w najróżniejsze wzory – od zdjęć drużyn piłkarskich takich jak Real Madryt czy FC Barcelona do postaci z bajek, czy zabawnych zwierząt. Od dziś zeszyty szkolne nie muszą być nudne! Daj się ponieść wyobraźni i wybierz taki, który najlepiej będzie pasował do osobowości Twojego dziecka.

Wiemy, że zeszyty nie są przedmiotami jedynie szkolnymi. Wielu dorosłych bardzo ceni sobie tradycyjne przelanie myśli na papier, dlatego z uwagi na nie przygotowaliśmy zeszyty o minimalistycznych, eleganckich okładkach, by mogli się nimi cieszyć w każdej sytuacji. Świetnym rozwiązaniem okazują się zeszyty gładkie, które pozwolą Ci na swobodny przepływ myśli bez ograniczania się do kratek czy linii. Doskonale sprawdzą się również w roli podręcznego szkicownika.

W naszej ofercie znajdziesz także popularne zeszyty w kropki, które świetnie nadadzą się do odgrywania roli spersonalizowanych plannerów czy dzienników. Ten rodzaj zeszytów jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie znoszą wszelkich ograniczeń i nawet podczas notowania lubią być indywidualistami. Minimalistyczna forma zeszytów dodaje im lekkości, dzięki czemu zawsze wyglądają schludnie.