• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry logiczne

Twoje dziecko z pewnością lubi grać w gry – są kolorowe, dynamiczne i od najmłodszych lat tworzone są w taki sposób, by zainteresować sobą najmłodszych. Jeśli chcesz choć na chwilę odciągnąć pociechę od ekranu komputera lub telefonu, poświęć mu chwilę i połącz przyjemne z pożytecznym.

Gry logiczne, czyli trzeźwy umysł od małego

Nawet jeśli Twoje dziecko nie jest orłem z matematyki, możesz ułatwić mu naukę tego problematycznego przedmiotu. Gry matematyczne uczą nie tylko umiejętności obliczania zadań, ale też rozwijają intelekt i spryt. Dzięki nim Twoje dziecko będzie ćwiczyło zdrowy rozsądek i przewidywało skutki podjętych przez siebie decyzji. Dodatkowo gry matematyczne mogą się okazać świetną zabawą!

Możesz też poćwiczyć z dzieckiem logikę bez wychodzenia z domu – gry logiczne są na Twoje zawołanie. Zmierz się ze skokami adrenaliny i rozwiązuj zagadki, grając w Escape Room. Ćwicz refleks i spostrzegawczość, udając się do Komnaty Strachu. Regularna gra Mahjong zapewni Ci prawidłową pracę umysłu. Możliwości jest mnóstwo – wybierz gry logiczne idealne dla swojego dziecka.

Logika i wyobraźnia idące w parze. Postaw na gry logiczne i gry matematyczne

Pamięć należy ćwiczyć tak, jak mięśnie. W przypadku mózgu im szybciej zaczniemy, tym lepiej – dlatego właśnie gry logiczne są idealnym wyborem zarówno dla młodszych, jak i starszych członków rodziny. Gra Mahjong jest przykładem gry, która każdemu pozwoli poćwiczyć zapamiętywanie i koncentrację. Z kolei rozmaite gry klocki nawet do późnej starości będą pobudzały wyobraźnię i fantazję graczy.

Gry nie muszą jedynie spełniać swojego edukacyjnego obowiązku – inwestując w

gry klocki nie zapominaj, że to nie tylko Jenga. Rozmaite rodzaje Story Cubes tylko czekają na to, aż stworzysz własną, unikalną historię i wraz z rodziną dasz się ponieść wyobraźni.