• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry towarzyskie

Nie ma lepszego kompana do wspólnej zabawy jak gra towarzyska. Idealna na imprezę, by rozruszać grupę i wywołać uśmiech na twarzy. W internetowej księgarni ELPAT znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które z pewnością sprawdzą się podczas wspólnych domówek.

Jeżeli szukasz prostej i wciągającej zabawy to idealnie sprawdzi się 5 sekund. Gra opiera się na skojarzeniach. Każdy uczestnik musi w ciągu pięciu sekund, które odlicza klepsydra wymienić podaną na karcie liczbę skojarzeń. Dostępna jest wersja standardowa, dla dzieci, a także wersja „bez cenzury”. Tego rodzaju gry na imprezę to świetna rozrywka, nawet dla tych, którzy nie przepadają za rywalizacją.

Gra towarzyska z dreszczykiem

Czarne historie to gra na imprezę dla tych, którzy kochają pokręcone sytuacje. Jeden z uczestników wybiera kartę i odczytuje zapisane na niej zdanie reszcie grupy. Osoby biorące udział w zabawie mają za zadanie odgadnąć co się wydarzyło i dlaczego. Spodziewaj się niespodziewanego!

Kultowa gra towarzyska to także Kalambury. Możesz wybrać wersję z obrazkami albo postawić na Taboo. Każdy uczestnik odgaduje zapisane na kartach słowa. Jeżeli opowiadający użyje słowa, które jest zakazane zabrzmi piszczałka. Gry towarzyskie to także świetny pomysł na prezent dla znajomego, który uwielbia rywalizację.

Gry towarzyskie to świetne dopełnienie imprezy. Gwarantują mnóstwo śmiechu i nutkę rywalizacji. Wszystkie gry planszowe w księgarni internetowej ELPAT są dostępne w atrakcyjnych cenach dlatego Ty i Twoja ekipa nie musicie ograniczać się tylko do jednej propozycji. Zamów już dzisiaj gry towarzyskie i ciesz się fantastyczną zabawą.