• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy gier

Jeśli chcesz zrelaksować się w weekend po tygodniu pełnym lawiny obowiązków, zapewnij sobie i swojej rodzinie rozrywkę – w tej roli świetnie sprawdzi się zestaw gier planszowych. Zamień kolejną nudną niedzielę w dzień pełen wrażeń. Nie przesypiaj tego nużącego dnia przed telewizorem – zamiast tego rozbudź w sobie wyobraźnię i wyciągnij z szafy gry dla całej rodziny. A jeśli wszystkie, jakie posiadasz, już Ci się znudziły, nowe zestawy gier będą dla Ciebie ratunkiem.

Naturalnie rozwijaj zdolności swojego dziecka. Postaw na gry dla całej rodziny

Gry dla całej rodziny to nie tylko odpowiedź na pytanie, jak dodać nieco koloru zimowym wieczorom, kiedy na niebie widać jedynie szarość. Odegnaj ciemne chmury i przywitaj słońce w swoim własnym domu, rozbudzając wyobraźnię dzieci. Odkryj w sobie dziecko i zapewnij mu masę zabawy. Różne poziomy trudności, nauka języków i poznawanie dedukcyjnej metody myślenia – zapewnij to wszystko swoim dzieciom wybierając grę WyMySłowo. Z kolei zestaw gier planszowych 4 w 1 – Gdzie jest Dory, pomoże dziecku rozwinąć nie tylko kreatywność i wyobraźnię, ale też spostrzegawczość.

Idealnym wsparciem dla logicznego myślenia będą klasyczne gry łączące nie tylko chińczyka i warcaby, ale też domino i bierki. Dzięki kompleksowemu podejściu możesz mieć je wszystkie w znacznie niższej cenie.

Spotkanie ze znajomymi? Zestawy gier jak znalazł!

Jedną z najlepszych partii możesz rozegrać zabierając zestaw gier planszowych na miejski piknik lub biwak nad pobliskim jeziorem. Nadaj jakości wspólnie spędzanemu czasowi – zabawa podczas gry korzystnie wpłynie na rozwój waszych relacji ze znajomymi. Zestawy gier na plenerowych spotkaniach z najbliższymi pozwolą zacieśnić z nimi więzi – nawet jeśli wybierzecie grę w chińczyka.

Być może Twoi najbliżsi wolą bardziej wymagające zabawy, w których dużo jest kolorów i zadań, a zasady są skomplikowane. Jest jednak pewien urok w prostocie – grając w pchełki, przeniesiesz się do czasów dzieciństwa. Namów na nią starych znajomych lub swoje pociechy i poćwiczcie razem zręczność i koncentrację.